Jdi na obsah Jdi na menu
 


Kontakt na p.Nedvědovou ohledně info o dětech v ŠvP

6. 4. 2010

 

Už je to tady, dětičky jsou na cestě, po  příjezdu bude volat p.Lešáková a domluvíme se na pravidelném kontaktu. Více se dozvíte na tel.č. 776706105 nebo na tel. do zaměstnání : 412557738.

Info můžu také posílat na email, pošlete mi adresy na kult@mujilove.cz

Každý den hned vložím čerstvé zprávy.Neplakejte, za deset dní je máme zpět.Hezký den přeje Petra Nedvědová

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

otáski

(ondra, 12. 10. 2013 12:58)

kolik tam máte kreslených pohadek

Heslo pro archiv

(Václav Pták, 5. 5. 2010 17:05)

Ještě mne napadlo, že po stažení všech archivů a při následném pokusu o rozbalení to na vás vybafne žádost o heslo.
Nebudu vás napínat - heslo je kotatka2010
:)

Odkaz pro stažení fotografií

(Václav Pták, 5. 5. 2010 16:48)

Jelikož je objem fotografií příliš velký, rozdělil jsem jej na 8 částí. Stáhněte si všechny a jakmile se pokusíte rozbalit část první, systém si automaticky sáhne po ostatních (musí být ve stejném adresáři).
Zde odkazy pro stažení:
http://www.edisk.cz/stahni/01535/100_PANA.zip.001_100MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/01421/100_PANA.zip.002_100MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/71027/100_PANA.zip.003_100MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/28762/100_PANA.zip.004_100MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/46307/100_PANA.zip.005_100MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/34851/100_PANA.zip.006_100MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/16072/100_PANA.zip.007_100MB.html
http://www.edisk.cz/stahni/87406/100_PANA.zip.008_91.63MB.html

Fotogalerie ze ŠVP

(Václav Pták, 5. 5. 2010 15:50)

Dnes mi paní učitelka zapůjčila kartičku z foťáku, tak jsem nelenil a vytvořil galerii. Jelikož se autor opravdu činil, je obrázků 215 a nezbylo nic jiného, než je umístit mimo tyto stránky - není to nic komplikovaného - do svého internetového prohlížeče napište http://90.181.185.44/ a je hotovo.
Fotografie nyní ještě vypálím na DVD a zítra (ve čtvrtek) je Vašík přinese do školy paní učitelce, takže si je od ní můžete postupně půjčovat. Pro nedočkavce vlastnící připojení na Internet v tuto chvíli připravuji fotografie do podoby ZIP balíku a následně je umístím na nějaký server, takže si je budete moci stáhnout všechny najednou bez nutnosti čekání na dobu, až k Vám doputuje DVDčko. Jakmile to bude hotové, umístím sem odkazy k jejich stažení.
Uff, teď už zbývá jen popřát příjemné pokoukání. :)
P.S:
Kvůli plánované odstávce systému bude tento pátek galerie mezi 17-20h nedostupná.

Zpěváček

(Marcela Černá, 19. 4. 2010 15:57)

Předně chceme povzbudit Jéňu, je to smutné a špatně načasované, což je v tomhle případě vlastně vždycky :-( . Mára si mimo jiné přivezl ze školičky taky zánět očí. Paní učitelka mu prý říkala, že k Janičce nemá chodit ale... . Po čtyřech hodinách v čekárně na očním jsem z něho moc nevytáhla. Údajně tam móóóc dobře vařili, samé dobroty. Není sice žádný jedlík, ale po Vašich příspěvcích mu to i věřím. Jinak si ve školičce chtěli sednout s Péťou, ale protože v pomalosti by mohli závodit, paní učitelka tuhle dvojku nepovolila, což se jí vůbec nedivím. Krom už dříve napsaných příspěvků nic nového nevím, ale celý víkend prozpíval. Žasla jsem kolik krásných písniček se naučili. U autobusu vypadal, že na "hodině zpěvu" chyběl, ale doma nám to stydlín vynahrazuje. Všem doporučuju nechte si něco zazpívat, texty jsou fakt super :-)

Slzy radosti

(Klára J., 16. 4. 2010 11:36)

Největší přivítání se svou 1,5-letou sestřičkou.Lucinka uviděla Domču vystoupit z auta a za oknem tak mávala ručkama,že kdyby uměla lítat tak se snad i vznese.Ve verandě se hned povalily a na otázku"Domi,proč brečíš?"JÅ NEBRECIM"a po tvářích se jí řinuly slzy velké jako hrachy s pusou od ucha k uchu.Myslím,že si teď Domča tak 2 dny pořádně neodpočine .Pořád slyšíte"DAMÍÍ".První ,co jsme v kufru objevili bylo K+M=velké srdíčko."Mami a mohla jsem sedět ve školičce s Martínkem,škoda,že ve škole budu zase s ukecaným Márou".Jinak ušpiněny všechny tepláky,triček polovic.Paní vychovatelku si taky chválila.Na otázku"Co vám vařili p.kuchařky?Jedla jsem i holandský řízek.Naše Domča mletá masa vůbec nejí.Tak si myslím,že už se těší na další škoilčku.Na tábor od školy zatím chce ,tak uvidíme co řekne třeba za týden.

Ztráty a nálezy

(Petra N., 15. 4. 2010 22:27)

Tak jsme 10 dní hledali lékařsku zprávu, bez které nemůžeme s Babu na kontrolu a dnes jsem ji vybalila z kufru! Martínek si ji odvezl do školičky. Kromě toho jsme vybalili taky pohled, který nám nepatří, takže ho zítra vezme do školy.
Prádlo jsme měli tak napůl, ale už cestou domů hlásil, že teda triček moc nezašpinil, že jsem mu jich dala fakt moc. A hrozně se těšil, až přede mnou kufr otevře a já budu jásat, jak dokonale je zabalený. Paní učitelka se opravdu činila!
No a přijel bez dinosaura, ten zůstal prý v autobuse hned z výletu do Dinoparku. Historky z něj asi polezou ještě pár dní...

Nejsmutnější uvítání

(Andrea Šolínová, 15. 4. 2010 22:17)

Nejsmutnější uvítání měl asi náš Jéňa, protože když jsme dorazili, našli jsme jednoho z našich pejsků v kaluži krve...měla rakovinu....naštěstí jsem šla rychle jako první, protože její stav se po Honzíkově odjezdu rychle zhoršil a tak jsem měla obavy už ráno....vynesla jsem ji doložnice, umyla od krve a kluci tam vrazili, protože Honzíka nepřišli přivítat všichni jak říkal....pak následoval odjezd k babičce a rychle na veterinu...nebyla jiná možnost než injekce.
Honzík, ale říkal, že tu bude pořád s námi protože náš Lucky ( Sáry štěně ) je stejný tajtrdlík jako ona.
Pak se pomalu rozpovídal - kameny byly super a zoo. Největší nadšení bylo z toho, že se tolik neučili a byli pořád venku. Diplom získal za nejpilnější prohlížení obrázkových časopisů.
Jinak na sebe musím "prásknout", že to pro mě byla obrovská zkouška, protože jsem měla Honzíka a Káju nejdéle 4 dny pryč a nebýt těchto stránek a milých slov paní Petry tak bych to asi nezvládla. Ještě jednou moc děkuji!!! Sice jsem nad tím vždycky brečela, ale byla jsem aspoň v klidu. Tedy až na den kdy jsem si přečetla, že Honzík Š. rovnátka nosí, léky bere a je v pohodě...nechápala jsem co mi tam s ním provedli...až po asi pátém přečtení mi došlo, že je to Honzík Šulitka a našemu Honzíkovi říkají Jéňo. "o)
Všem přeji pevné nervy, myslím, že hlavně maminky s více dětmi to budou potřebovat. "o) Andrea

Letní tábor ...

(Alena Tesařová, 15. 4. 2010 21:46)

Nene, od jílovské školy Jája nejede - nehodil se nám termín, jede od DDM Děčín, téma tábora Harry Potter. Už se těší a když se dívala na úrvní dva díly, tak jsme musely zapisovat všechna zaklínadla, které používali :o)

romantický seriál

(Simona Walterová, 15. 4. 2010 21:38)

Tak já se také přidávám, zatím první porcí zážitků ( i tak mi hlava už třeští ).Prádla jsem byla také ušetřena, Kubíček v čem odjel v tom také přijel a mimo to měl našpiněné jen asi dvě věci. Pro dnešek byl také jako otesánek, stále měl hlad (kéž by mu to vydrželo).Jinak paní vychovatelka byla moc hodná,pohár skvělý,krásné procházky a také jsme vyslechli písničku co děti zpívali kuchařkám jako poděkování-krása. Ale nějak jsme se dostali k tématu,které kamarády na jiném pokoji Kuba nejčastěji navštěvoval.Tak navštěvoval kamarádky!!(Domču s Vendulkou). S Martínkem a maminko " museli jsme každý den,protože jsme hráli romantický film " Při bližším popisu jsme se dost nasmáli.Scénář: Vendulka, kamera: někdy Marťa,někdy Kuba, hlavní hrdinka: někdy Domča,někdy Vendulka, hlavní hrdina: kluci na střídačku. Téma: milostné vztahy.Jinak vše paráda,takže v léťe na tábor pojede rád.Touto cestou bych se ráda zeptala,jestli některé Vaše dítko nepojede na letní tábor od naší školy?Že by tam měl Kuba kamaráda.
Tak se mějte všichni pěkně a až zase něco vyzvíte napište:-))). Dobrou noc.

Smutek

(G.Šulitková, 15. 4. 2010 20:07)

Tak Honzík je doma,ale zatím to není vůbec on.Sedí,kouká,mlčí a brečí.Ještě ke všemu jsme při večerním koupání našli na zádech zakouslé klíště.Raději si děcka překontrolujte.

Židlička přání

(O.Rážová, 15. 4. 2010 19:34)

Elišce se asi líbilo vše,nejvíc se prý zasmála Péťovu diplomu.Na stromové židličce měla 3 přání, není žádný troškař,takže jsme stromeček asi strhli.Diplom dostala za nejpilnější spinkání.S prádlem mě nešetřila,ale máme všechno.Ještě jsem se dozvěděla, že Kačka hledala pero a Vendulka pořád pošťuchovala Péťu....to by bylo,abychom těch deset dní nedostali dohromady :o)

Huráááá

(Jana Novotná, 15. 4. 2010 18:32)

Přidávám se také já, už mám hotovo. Prala jsem polovinu věcí. Spodní prádelko si zřejmě měnil svědomitě a dokonce máme jedny navíc. Tak Andrejko, jestli to čteš, zítra je Matýsek nese Honzíkovi do školy. Pobavila jsem se při čtení diplomů. Jeden jsme získaly za největší stýskání po příjezdu do ŠVP. Jinak nejvíce se líbilo, kde jinde, než v DINO PARKU - hlavně 3D film, prý bych se ......... strachy. No nevim, příští rok asi pojedu místo Matěje. Ať si taky užiju. Tak papa a hodně sil.

Skvělej pohár

(Jana Klofáková, 15. 4. 2010 15:09)

Ahoj, naší Kačence se nejvíc líbilo na poháru a v dinoparku. hned mi hlásila kdo plakal a kdo ne kdo zlobil vic a kdo míň. A jak se jí líbilo hrát si s Kubou v bunkru v tom největšim!!! Čekala jsem kufr plnej špíny a byla toho jen půlka co letělo hned do pračky. Tak se hezky mějte a pište sem dál dobře se to čte. Papa

A je to tady

(Evža.Beránková, 15. 4. 2010 13:58)

Ahoj,tak se také přidávám.Sice toho není moc nám to bude trvat déle ale aspoň něco.Z Mirečka zatím vylezlo,že paní vychovatelka byla super ale ta její holčička je pořád buzerovala.Ha Ha.A jinak, mám úpně prázdnou ledničku.Vrátil se mi otesánek.Takže až mě dlouho neuvidíte tak mě také snědl.Až budu zase něco mít tak dám vědět.Zdravím vás pradlenky.

POŘÁD LEHY

(SOŇA ŠAFNEROVÁ, 15. 4. 2010 13:45)

Opravdu jsem se těšila až dorazí,ale když jsem rozdělala kufr tak jsem pochopila i proč máme diplom za pořádný pokojík.Oblečení,bylo krásně srovnané jako od maminky a tak to i bylo.Eliška mi to vysvětlila,abych mohla odpočívat a nemusela nic dělat,tak toho moc neumazala....je opravdu hodná.

ROZLOUČENÍ? NE!

(Petra N., 15. 4. 2010 12:05)

A máme je doma! Vymazlení, potulení - dospělí i děti! Je čas se rozloučit, ale nějak se mi nechce. Rozhodně Vám všem děkuji za přízeň, kterou jste věnovali zprávičkám ze školičky i za četná poděkování a příznivé ohlasy. Věřte, že těch deset dní, co jsem trávila čas psaním na pc, mi bylo též velmi milých. A tak si říkám, že je škoda tuhle kapitolu hned uzavřít a navrhuji, abychom se ještě chvíli zdrželi - každé naše koťátko doma vypráví historky ze školičky a tady je dost místa na jeich zážitky a hlášky. Tak směle do toho, pište dál!

A já začnu naším Martínkem.
Po cestě zkonstatoval, že to tam bylo hustý, že se mu stýská po jejich vychovatelce, která byla prostě skvělá a že nejlepší na celé škole v přírodě byl pohár, na který šli přes les do hospůdky. Před dveřmi domu zvolal: "Domove, sladký domove" a skočil do verandy. Tam se začal shánět po bačkůrkácj, našel jenom jednu, zamyslel se a zkonstatoval: "No jo, to bylo ten den, co jsem měl jenom jednu." A tak nějak nám to začalo....

Mějte se pěkně, užívejte se s dětičkami a taky něco zahlašte.

UŽ JSOU SKORO TADY!

(Petra N., 15. 4. 2010 11:00)

Jedou horem, jsou na Varvažově, takže všeho nechte a běžte! Za chvilku jsou u nás v náruči!

Plyšák

(O. Rážová, 15. 4. 2010 10:16)

Děkuji za útěchu, už jsem tam volala, jsou zvyklí, takže jestli se někdo připojí a bude něco chybět, automaticky to posílají do školy...

PRO OLINKU

(SOŇA ŠAFNEROVÁ, 15. 4. 2010 10:08)

ČERT VEM PLYŠÁKA,DNESKA SE BUDE MAZLIT S MAMINKOU A TO NIC NENAHRADÍ.